- REMIND - TUDATOSSÁG - A szellem otthona
előadások, beszélgetések, tudás megosztás - ELMÉLYÜLÉS - A lélek helyszíne
jóga, meditáció, hangfürdő - FELTÖLTŐDÉS - A test tere
koncertek, zenei workshopok, transztánc - SHAKTI - TÁNCOS PART
- MIRACULUM - ÉKSZER KÉSZÍTÉS
- MIRACULUM - ALKOTÓ KREATIVITÁS
- PELENKA.HU gyerekbirodalom
- Access Consciousness
Egy más nézőpont az életről - Integrál Akadémia Sátor
- Örömvilág Nagysátor
- Örömvilág Kék sátor
- Örömvilág Piros sátor
- MIRACULUM - AvandorSilkArt
Selyemfestő műhely - Pranarom
- Cserga
izzasztó kunyhó - Ősforrás Szellemi Műhely
- Bodyway sátor
- A Fekete Bárány Háza
- LélekÉrintés Tér
- MIRACULUM - Artis Mystica Sátor
Spirituális kézműves workshopok - Divine Souls' Mission
KISZAKADÁS, FELTÖLTŐDÉS, EGYENSÚLY - Transzcendentális Meditáció sátor - A belső csend tere
- INTIMÁZS INTIMFALU - NATURISTA OÁZIS
- INTIMÁZS INTIMFALU - ART GARDEN
- INTIMÁZS INTIMFALU - LÓTUSZ SÁTOR
- MIRACULUM - Beus Mandala Műhelye
- Gyémántlélek központ
- Holistic Body Signs
- Élet Virága tarot-Suprame Szellemi Központ
- Paint with Passion
Stencilart - Pranagarden
- KaracsakrA KaramantrA
- Arcolvasás - Talking Face
- Lét-TÉR
változtatok, tehát vagyok
-
Maximovits Anett Otthoncsere és alternatív utazás, mint önismeret 09:30 - 10:00hétfő, 2025.06.30., 09:30 - 10:00Tovább az esemény adatlapjára
Anett minden lehetőséget felkutatott Working Holiday vízummal történő Ausztráliába utazása kapcsán azért, hogy fellelje azokat a legális költség csökkentő tényezőket a lakhatást illetően, amelyekkel olcsón, de mégis szép környezetben szállhat meg. Így talált rá az alternatív szálláslehetőségekre: mint a lakáscsere, otthon-és kisállat állatvigyázás, önkéntes munkákra, vagy a jó öreg Couchsurfing-re.
Ebben az évben tökéletesítette a technikát, hiszen egy év alatt egyszer sem fizetett szállásért, minden megkeresett összeget másra fordíthatott, de aztán Ausztrália után is tovább folytatódott a különböző programok használata. Az elmút 5 évben, több mint 100 otthon cseréje volt, hol utasként, hol házigazdaként. Megfigyelhette Mexikótól- Új Zélandig, vagy Costa Ricától- Japánig, hogy élnek az emberek. Ezt a tudást és tapasztalatot szeretné átadni.
Ebben az előadásban nem azokhoz szól, akik milliókat költenek egy luxus nyaralásra és nem is azokhoz, akik ingyen akarják meghúzni magukat egy akármilyen helyeken, hanem azokhoz, akik kutatják a lehetőségét, hogy hogyan utazzanak megfizethető áron és közben pedig egy rendkívüli helyen szálljanak meg és/vagy olyan pluszt kapjanak a szálláshelytől és házigazdáktól, amit egy hotel sem tud felülmúlni.
De hogyan kezdjünk hozzá, milyen trükkök vannak, mik a tapasztalatok? Tarts vele és elmeséli nektek.
Peter Jones Pozitív pénzáramlás és a teremtés 5 titka 10:30 - 11:30hétfő, 2025.06.30., 10:30 - 11:30Tovább az esemény adatlapjáraHogyan kapcsolódunk érzelmileg a pénz energiával és miért változik a pénz beáramlás - kiáramlás rezgés szinten?15 éven keresztül dolgoztam azon, hogy hogyan legyek sikeres milliomos és hogyan tudjak minél több hitelt felvenni, hogy sikeresen fel tudjam építeni Magyarország második legnagyobb Airbnb vállalkozását. Ezt a mai napig csinálom és igy csöppentem bele a pénz világából egy spirituális világba. Ezt a kettősséget próbálom élni harmóniában.De az út közben mindig hiányzott valami. Nem voltam boldog. 37 évesen nyugdíjba mehettem volna, de csak futottam a mókuskerékben körbe - körbe.Ott motoszkált bennem a kérdés, hogy valójában mi az, ami igazán boldoggá tesz? Ha most 2x többet fizetek valamiért, akkor 2x boldogabb leszek? Jobb ház, jobb autó? Ez lenne az?Számomra mindig az volt az elsődleges, hogy megtaláljam, ami a valódi boldogságot, életörömöt jelenti számomra. Az első 15 évben mindig azokra néztem fel, akik csak az anyagi világban értek el sikereket. Most már azt nézem, hogy kik azok, akik egy boldog és kiegyensúlyozott életet élnek. Mert annak az 5 embernek az átlaga vagy, akivel a legtöbb idődet töltöd.4 éve kezdtem el egy teljesen más szemszögből nézni az életet, amikor elkezdtem hálával pénzt kiadni. Minél jobban értékeltem valami szolgáltatást, vagy személyt, amire költöttem és kiadtam rá pénzt, annál jobban és magasabb frekvencián áramlott vissza ez a pénz energia az én életembe. Előtte nagyon sokszor blokkolt energiával adtam ki pénzt a zsebemből, de ugyanolyan blokkoltan áramlott vissza az életembe.Ezt az élet titkot szeretném veletek megosztani és egy pár praktikus gyakorlatot, illetve élettapasztalatot, ami segíthet a pénz pozitív be -és kiáramlásában nektek.Molnár Leila Fesztivál záró meditáció 11:30 - 12:30hétfő, 2025.06.30., 11:30 - 12:30Tovább az esemény adatlapjáraRengeteg minden mozdul meg bennünk egy ilyen fesztiválon, ami óriási érték a lelkünknek. Viszont ugyanolyan fontos ebben a folyamatban az is, hogy integráljuk a megélt változásokat. - úgyhogy ez az alkalom erről fog szólni!Gyere, meditáljunk együtt és zárjuk közösen szeretetben, hálával ezt a fesztivált.Sok szeretettel várlak! -
Havasi Sándor Anahata csakra workshop 09:00 - 10:30hétfő, 2025.06.30., 09:00 - 10:30Tovább az esemény adatlapjára
Szívcsakra harmonizálása mantrával, mudrával, ászanákkal. Főleg mellkas nyújtásokra és álló ászanákra számíthatsz.
-
Madarász Hajnalka Pirki Csillagmeditáció 07:00 - 08:00Madarász Hajnalka Pirkihétfő, 2025.06.30., 07:00 - 08:00Tovább az esemény adatlapjára
A csillagmeditáció egy olyan eszköz, mely során az aktuális bolygó- és csillagállások képi üzenetének segítségével érezzük meg az adott idő minőségét - azaz hogy miként tudjuk azt magunkban a legkönnyebben megélni és általa előrehaladni.
Asztrozófusként is kérdésekkel és képekkel dolgozom, születési képlettel vagy aktuális időponttal kapcsolatban elemzéseimet képekkel, történetek segítségével érzékeltetem. Tapasztalatom szerint a gondolatok éppen elég teret kapnak mindennapi életünkben, éppen ezért a csillagmeditáció képei által közvetített érzések és időminőségek más minőségben tudnak megérkezni Hozzád és érzéseid segítségével tudsz kapcsolódni hozzájuk.
A csillagmeditációimmal is azon az önismereti utadon támogatlak, melyen az intuíciód, az érzéseid és megérzéseid tudatosítása által önazonosságod és önértékelésed nyer igazán teret életedben, hogy örömteli és áramló mindennapokat élhess meg.
-
Simon Judit Az erotika, a szenvedély és a tantra megjelenése és gyökerei az irodalomban 10:00 - 11:45hétfő, 2025.06.30., 10:00 - 11:45Tovább az esemény adatlapjára
Vajon mikortól, hol vannak jelen a szexualitáshoz köthető irodalmak.
Hogyan tanították a régi időkben az intimitást? Mikor, hol jelent meg a szexualitáshoz köthetően magasabb tudat állapotok megélésének szándéka?
Az intimázs intim falujában találod a Lótusz sátrat, ahol az energiaközpontok mentén építkezve hívunk egy mélyebb tapasztalásra. Az előadások, programok egy érzéki, biztonságos és inspiráló teret alkotnak meg, ahol a tudatosság és a szépség kéz a kézben jár, és ahol minden pillanat meghívás a finomodásra.
Az intimázs intimfaluban szabadon felfedezheted az intimitás mélyebb dimenzióit előadásokon, workshopokon, a művészeten és mozgásokon keresztül. Helyszíneink a Lótusz sátor,az Art Garden, és a Naturista Oázis.
intimázs - a gyógyító intimitás,
Hiszünk abban, hogy a gyógyulás nem más, mint saját középpontunkhoz közel kerülni, harmóniában lenni önmagunkkal illetve a bennünket körülvevő világgal.A tantrikus szellemiség további mélységeibe való merülésért látogass el az intimázs honlapjára
-
Körmöczi-Kriván Gyopárka MediBall - a tudatos mozgás és játék 07:00 - 08:30hétfő, 2025.06.30., 07:00 - 08:30Tovább az esemény adatlapjára
Lágy körkörös íveken mozogsz. Az egyensúlyod olyan precíz, amilyennek még sosem tapasztaltad korábban. Meglepődsz mennyire könnyűek a karjaid, milyen természetesen és nyugodtan áramlik a levegő a tüdődbe. Mozogsz és gyors vagy, gyorsabb mint valaha, közben az izmaid mégis lazák. Valami furcsa oknál fogva folyamatosan mosolyogni van kedved, és békésnek érzed magad. Aztán kacagsz, mert ez mégiscsak egy játék, labdával játszol és ütővel, és néha nem oda megy a labda, ahová eredetileg gondoltad...
Végül, mikor leteszed az ütőt és labdát, arra leszel figyelmes, hogy az arcod kisimult, a lelked megbékélt, a testedben zsibong az energia, és kedved van élni az életed.
Kezdjük közösen a reggeleket! Szeretettel várlak játszani
Minden nap
7:00-7:15 között találkozzunk a Lét-tér sátor előtt és onnan közösen elsétálunk a gyakorlóhelyre. A foglalkozások 1 órásak, de ha van kedved utána tovább játszani biztosan akad még partner.
Brezovai Gábor Levezetés-összegzés: az ember működése a gyakorlatban 08:45 - 10:45hétfő, 2025.06.30., 08:45 - 10:45Tovább az esemény adatlapjáraNem Te vagy a hibás!
Minden embernek van egy mindenkire igaz működési elve, pont úgy, ahogy tudjuk, hogyan kell különböző növényeket termeszteni, vagy hogyan kell bánni egy kutyával, lóval, vagy bármely élőlénnyel a földön. Ha megtanulod, hogy hogyan műkösz, mint ember, akkor a kezedbe tudod venni az életed irányítását. Érdekel? Ha igen, akkor itt a helyed köztünk.