Programok napi bontása
Program helyszínek napi bontása
Kedd
Evernessia színpad
18:00-18:15
  • Klein Csaba
18:15-19:30
  • Gánti Bence
Tudatos Táplálkozás Tere
17:30-18:30
  • Lénárt Gitta
19:00-20:00
  • Szakács Viktória
Szerda
Evernessia színpad
05:30-06:45
  • Nirmal Naam Singh
07:00-08:00
  • Navnihal Kaur Bujáki Gabriella
08:00-09:15
  • SATYANANDA YOGA Kirtan Csoport
11:00-12:15
  • Egedi Kovács Melinda
13:45-16:30
  • Cser Zoltán
  • Rába Géza
  • Kustárné Almási Zsuzsanna
  • Sulok Zoltán Szabolcs
  • Nagypál Szabolcs
  • Madhupati dász
  • Radnóti Zoltán
16:45-18:00
  • Deborah Sundahl
18:15-19:30
  • Anamé Kundalini Program®
19:30-21:00
  • Alexander Horsch
  • ARANY PAJZS 432Hz Együttes
Zenei nagyszínpad
20:00-21:00
  • NADISHANA [RUS]
21:00-23:00
  • KAILASH Kokopelli [DEN]
Magóra workshop tér
09:30-10:45
  • Prakash
11:00-12:15
  • Rekvényi Katalin
13:45-15:00
  • Domján Áron
15:15-16:30
  • Csepin Péter
16:45-18:00
  • Kereszty András
18:15-19:30
  • Enegiaklub, Naphimnusz Egyesület, Ökogyülekezet
Sound Healing
10:00-12:00
  • Jeszenszky István Sky
13:00-15:30
  • Paulinyi Tamás
15:50-17:00
  • Telek Gábor
17:20-19:00
  • Kőrösi Gábor
19:00-21:00
  • Mahabanda
21:30-22:30
  • Kovács Miklós
Evertest mozgás sátor
07:00-08:30
  • Diószegi Ádám
09:00-10:30
  • Ujhelyi Péter
11:00-12:15
  • Szilágyi István
13:30-14:15
  • Varga Nikolett
14:15-15:00
  • Varga Nikolett
15:30-17:00
  • Klein Dóra
17:30-19:00
  • Pepe Danza [URU]
  • Julia Krakova
21:00-22:15
  • Podmaniczky Dorottya
  • Mikó Dávid
  • Pataky Klári Társulat
  • PR Evolution Dance Company
  • Willany Leó
Tánc sátor
09:00-10:00
  • Szeltner Zsolt
10:00-11:30
  • Seres Zoltán
11:45-13:15
  • Mikó Dávid
13:30-15:00
  • Tri Gatu
15:15-16:45
  • Semsei Angelika
17:00-18:30
  • Tilless M. Réka
18:45-20:15
  • Bojtár Tamás
  • Németh Eszter
Szülők sátra
09:00-10:00
  • Kazamér Károly - Gyermekeink Mozgásáért Egyesület
10:15-11:15
  • Bojtár Tamás
11:30-12:30
  • Császár Ajna
  • Csizek Zsuzsanna
14:00-15:00
  • Paulics-Burucs Család
15:15-16:15
  • Óvári Andrea
16:30-17:30
  • Tóth Réka
17:45-18:45
  • Vértessy Flóra
Szex, szerelem, gyengédség
08:30-10:30
  • Solymári György
10:45-12:45
  • Ibránszki Bea
13:00-15:00
  • Ressinka Eszter
15:15-17:15
  • Balatoni Brigitta
17:30-19:30
  • Ölvedi Réka
19:30-21:30
  • Soós Viktória
Hangműhely
14:00-15:00
  • Didgeridoo workshop
15:00-17:00
  • Tabla workshop
17:00-18:30
  • Doromb workshop
Tudatos Táplálkozás Tere
09:00-10:00
  • Kiss Noémi
10:30-11:30
  • Bikki Tamás
  • Nezvál Máté
12:00-13:30
  • Kiss Noémi
14:00-15:30
  • Libor Margit
16:00-17:15
  • dr. Molnár Zsolt
17:30-18:30
  • Kiss Noémi
19:00-20:00
  • Kiss Noémi
  • dr. Molnár Zsolt
Önmegvalósítás
08:30-10:30
  • Müller Zoltán
10:45-12:45
  • Lieszovszky Katalin
13:00-15:00
  • Egedi Kovács Melinda
15:15-17:15
  • Andaan Soyolmaa
17:30-19:30
  • Bogdola Róbert
Egész-ség
08:30-12:45
  • Szabó Szilvi
13:00-15:00
  • Alexander Löwe
15:15-17:15
  • Pogány Zsuzsa
  • Dr Kovács Zoltán
  • Sarkadi Edit
17:30-19:30
  • Oszetzky Nóra
  • Cserkúthy Balázs
Ősiség tere
13:00-15:00
  • Nina Drecq
Elmélyülés
08:30-09:30
  • Preyer György
09:30-10:00
  • Cser Zoltán
10:00-10:30
  • Radnóti Zoltán
10:30-11:00
  • Kustárné Almási Zsuzsanna
11:00-11:30
  • Sulok Zoltán Szabolcs
11:30-12:00
  • Nagypál Szabolcs
12:00-12:30
  • Madhupati dász
13:00-15:00
  • Gyurkó Zsolt
15:15-17:15
  • Diószegi Ádám
17:30-19:30
  • Huszti Sándor
Csodacsiholó kézműves tér
09:30-11:00
  • Tóth Enikő
  • Tóth Lászlóné
11:00-15:00
  • Kreatív Hobby
15:15-17:15
  • Fehér Anna
Férfiak Klubja
08:30-10:30
  • Nyögéri Imre
10:45-12:45
  • Paulics Péter
16:45-17:30
  • Cser Zoltán
  • Radnóti Zoltán
  • Kustárné Almási Zsuzsanna
  • Sulok Zoltán Szabolcs
  • Nagypál Szabolcs
  • Mahadzsan dász
17:30-19:30
  • Kalo Jenő
  • Bedő Imre
Hangszergyár
13:00-15:00
  • V.A.S. tankdrum műhely
15:00-17:00
  • Handpan workshop
Hangteremtő
14:00-18:00
  • Akusztik Jam
Csütörtök
Evernessia színpad
05:30-06:45
  • Nirmal Naam Singh
07:00-08:00
  • Navnihal Kaur Bujáki Gabriella
08:00-09:15
  • SATYANANDA YOGA Kirtan Csoport
09:30-10:45
  • Kalo Jenő
11:00-12:15
  • Kassai Lajos
  • Kiss József Zsolt
13:45-15:00
  • Barkó Judit
15:15-16:30
  • Müller Péter
16:45-18:00
  • Bedő Imre
18:15-19:15
  • Szilasi Andrea
19:30-21:00
  • SZEDER
22:30-00:00
  • FATOU GOZLAN Triplet
Zenei nagyszínpad
19:45-20:00
  • Arum Melati Dance Group
20:00-20:15
  • Tri Gatu
20:30-23:00
  • Jeszenszky István SKY és barátai
Magóra workshop tér
09:30-10:45
  • Mészáros Balázs
13:45-15:00
  • Pema Chungyampin
16:45-18:00
  • Gyuri bácsi
18:15-19:30
  • Kereszty András
21:00-22:00
  • Dollár Papa Gyermekei
Sound Healing
08:30-09:30
  • Telek Gábor
09:30-11:30
  • HANGUTAZÓK hangfürdő
12:00-13:00
  • Cseke Szabolcs
13:30-15:00
  • Kőrösi Gábor
15:30-17:30
  • 5 ELEM Meditáció
17:45-19:00
  • Karacs Ildikó
  • Thuróczy Róbert
19:30-20:30
  • Tóth Szabolcs
  • Stepan Christanov [BLG]
20:45-22:15
  • KAAN LUUM
22:30-00:00
  • SATTWA SOUND Band
Evertest mozgás sátor
07:00-08:30
  • Orbán Gábor
09:00-10:30
  • Dr. Lu Guangyi
11:00-12:15
  • Mogyoróssy Krisztina
13:30-15:00
  • Böcskey Csilla
15:30-17:00
  • Nemzetközi JIAIDO Egyesület
17:30-19:00
  • Gyimesi Krisztina
Tánc sátor
10:00-11:30
  • Semsei Angelika
11:45-13:15
  • Seres Zoltán
13:30-15:00
  • Berkes Szofi
15:15-16:45
  • Grecsó Zoltán
17:00-18:30
  • Arum Melati Dance Group
18:45-20:15
  • Vámos Veronika
Szülők sátra
09:00-10:00
  • Csíki Mariann - Gyermekeink Mozgásáért Egyesület
10:15-11:15
  • Kósa Kata - MoNaPel
11:30-12:30
  • Stattner Krisztina
14:00-15:00
  • Paulics-Burucs Család
15:15-16:15
  • Stattner Krisztina
16:30-17:30
  • Rába Géza
17:45-18:45
  • Császár Ajna
  • Csizek Zsuzsanna
Szex, szerelem, gyengédség
08:30-12:45
  • Jessica Benidir
13:00-15:00
  • Maya Schrier-Kerstan
  • Pieter Ruigewaard
15:15-17:15
  • Németh Éva
17:30-19:30
  • Poliamoria Magyarország
19:30-21:30
  • Soós Viktória
Hangműhely
11:00-12:00
  • Didgeridoo workshop
13:30-15:00
  • Tabla workshop
15:00-16:30
  • Doromb workshop
16:30-18:00
  • Djembe workshop
Tudatos Táplálkozás Tere
09:00-10:00
  • Neukum Nóra
10:30-11:30
  • Bikki Tamás
  • Nezvál Máté
12:00-13:30
  • Repka Ágnes, Plant life öko vegán ételműhely
14:00-15:30
  • Libor Margit
16:00-17:15
  • Dr Papp Gábor
17:30-18:30
  • Kakuk Bálint
19:00-20:00
  • Kakuk Bálint
Önmegvalósítás
08:30-10:30
  • Nagy Gabriella
10:45-12:45
  • Godó Gábor
13:00-15:00
  • Rigó Katalin
15:15-17:15
  • Filimonovics Anna
17:30-19:30
  • Kiss D. Ferenc
Egész-ség
08:30-10:30
  • Stattner Krisztina
10:45-12:45
  • Preyer György
13:00-15:00
  • Éber Ágnes
15:15-17:15
  • Überhardt Anikó
17:30-19:30
  • Horváth Ágnes
Ősiség tere
08:30-10:30
  • Prakash
13:00-15:00
  • Nina Drecq
17:30-19:30
  • Szabó Orsi
19:30-21:30
  • Szedresi Attila
Elmélyülés
08:30-09:30
  • Preyer György
09:30-10:30
  • Bhagirathi Upasika
10:45-12:45
  • Horváth Ágnes
13:00-15:00
  • Gyurkó Zsolt
15:15-17:15
  • Józsa Erika
17:30-19:30
  • Dóka Róbert
Csodacsiholó kézműves tér
08:30-12:45
  • Kreatív Hobby
14:00-18:00
  • Kovács Miklós
Férfiak Klubja
08:30-10:30
  • Liska János
10:45-12:45
  • Kovásznai Gergő és Pásztor Zsolt
15:15-17:15
  • Visi Márton
17:30-19:30
  • Jaczenkó László
Hangszergyár
09:00-13:00
  • Sakuhacsi (japán bambuszfuvola) műhely
13:00-15:00
  • V.A.S. tankdrum műhely
15:00-17:00
  • Handpan workshop
17:00-19:00
  • Cajón workshop
Hangteremtő
14:00-18:00
  • Akusztik Jam
Péntek
Evernessia színpad
05:30-06:45
  • Nirmal Naam Singh
07:00-08:00
  • Navnihal Kaur Bujáki Gabriella
08:00-09:15
  • SATYANANDA YOGA Kirtan Csoport
09:30-10:45
  • Végh Teodóra
  • Svidró-Szép Kata
  • Szépvölgyi- Hunti Eszter
  • Vigh Bori
  • Lőrinczi Hunor
11:00-12:15
  • Dr. Grandpierre Atilla
12:45-13:45
  • KAILASH Kokopelli [DEN]
13:45-15:00
  • Soma
15:30-17:30
  • Wm. Paul Young
18:15-19:30
  • Mabel Katz
19:30-21:30
  • KIRTAN BAND
22:45-23:45
  • BELAU
00:00-01:30
  • PANGANI [AUT]
Zenei nagyszínpad
18:15-20:00
  • BOLÉ [MEX]
21:00-23:00
  • ESTAS TONNE
Magóra workshop tér
08:00-09:15
  • Tarnóczi Fédra
09:30-10:45
  • Cserkúthy Balázs
11:00-12:15
  • Kalo Jenő
13:45-15:00
  • Dr. Grandpierre Atilla
15:15-16:30
  • Kiss József Zsolt
16:45-17:30
  • Molnár Ádám
20:00-20:50
  • TheátrOM Társulat
Sound Healing
08:00-09:30
  • 5 ELEM Meditáció
10:00-12:00
  • Navnihal Kaur Bujáki Gabriella
12:30-13:30
  • Cseke Szabolcs
  • Juhász Enikő
13:45-14:45
  • Pablo Arellano [MEX]
15:00-16:00
  • ENRICO
16:00-18:00
  • HANGFÜRDŐ KÓRUS
18:30-19:30
  • HANGUTAZÓK hangfürdő
19:45-21:00
  • MESHINDA
21:15-22:00
  • Pablo Arellano [MEX]
22:30-00:00
  • MORIBUNDA [POL]
Evertest mozgás sátor
07:00-08:30
  • Bhagirathi Upasika
09:00-10:30
  • Diószegi Ádám
11:00-12:15
  • Poroszlai Eszter
13:30-15:00
  • Ládonyi Bori
15:30-17:00
  • Medvegy Gergely
17:30-19:00
  • Geszler Dorottya
Tánc sátor
10:00-11:30
  • Natkai Ágnes
  • Kukai Emese
13:30-15:00
  • Szamosi Judit
15:15-16:45
  • Grecsó Zoltán
17:00-18:30
  • Salsa Pantera (Szeile Mercédesz, Molnár Attila)
  • Molnár Attila (Salsa Pantera)
18:45-20:15
  • Angeles Diaz Sanchez
Szülők sátra
09:00-10:00
  • Maróy Ditta
10:15-11:15
  • Maróy Ditta
11:30-12:30
  • Lampert Mariann
14:00-15:00
  • Paulics-Burucs Család
15:15-16:15
  • Kósa Kata - MoNaPel
16:30-17:30
  • Julia Krakova
17:45-18:45
  • Vértessy Flóra
Szex, szerelem, gyengédség
08:30-10:30
  • Bűdi Szilvia Nóra
10:45-12:45
  • Tóth Kornélia
13:00-15:00
  • Maya Schrier-Kerstan
  • Pieter Ruigewaard
15:15-17:15
  • Joós István
Hangműhely
11:00-12:00
  • Didgeridoo workshop
13:30-15:00
  • Tabla workshop
15:00-16:30
  • Doromb workshop
16:30-18:00
  • Djembe workshop
Tudatos Táplálkozás Tere
09:00-11:00
  • Nagy László Zoltán
12:00-13:30
  • Marton Melinda
14:00-17:15
  • Deák Csaba
17:30-18:30
  • Lénárt Gitta
19:00-20:00
  • Urbán Vali
Önmegvalósítás
08:30-10:30
  • Hegyes Andrea
10:45-12:45
  • Csere Dóra
13:00-15:00
  • Vantulek Zsolt
15:15-17:15
  • Vantulek Zsolt
17:30-19:30
  • Kovács Miklós
Egész-ség
08:30-10:30
  • Farkas Ilona
10:45-12:45
  • Tobai Ágota
13:00-15:00
  • Tóth-Kelemen András
15:15-17:15
  • Aldea Benedek
17:30-19:30
  • dr. Kerényi Kata
Ősiség tere
08:30-10:30
  • Mihályfi Márta
10:45-12:45
  • Somogyi Péter
13:00-15:00
  • Nina Drecq
15:15-17:15
  • Géczy Gábor
17:30-19:30
  • Tóth Ferenc
Elmélyülés
08:30-09:30
  • Preyer György
09:30-10:30
  • Nirmal Naam Singh
10:45-12:45
  • Száday Rezső
13:00-15:00
  • Gyurkó Zsolt
15:15-17:15
  • Rába Géza
Csodacsiholó kézműves tér
08:30-12:45
  • Sipos Orsolya
13:00-15:00
  • Zenkó Márti és Pongrácz Dóri
15:15-17:15
  • Fehér Anna
17:30-19:30
  • Kreatív Hobby
Férfiak Klubja
08:30-10:30
  • Lavicza Zsolt
10:45-12:45
  • Lohász Cili
13:00-15:00
  • Tücsi
15:15-17:15
  • Bedő Imre
17:30-19:30
  • Somogyi Péter
Gyermekmegőrző
15:00-16:00
  • Cseke Szabolcs
Hangszergyár
09:00-12:00
  • Sakuhacsi (japán bambuszfuvola) műhely
12:00-14:00
  • V.A.S. tankdrum műhely
14:30-16:00
  • Handpan workshop
16:00-18:00
  • Cajonstudio
  • Cajón workshop
Vízszíntér
10:00-11:30
  • Geszler Dorottya
Hangteremtő
14:00-18:00
  • Akusztik Jam
18:00-18:45
  • DOROMB JAM
Szombat
Evernessia színpad
05:30-06:45
  • Nirmal Naam Singh
07:00-08:00
  • Navnihal Kaur Bujáki Gabriella
08:00-09:15
  • KIRTAN BAND
09:30-10:45
  • Lengyel Sándor
11:00-12:15
  • Gánti Bence
13:45-15:00
  • Kiss Balázs Kunó
15:15-16:30
  • Emily J. Markides
16:45-18:00
  • Kyriacos C. Markides
18:15-20:15
  • James Redfield
20:30-22:00
  • DUALONE
Zenei nagyszínpad
18:00-19:15
  • VANAVAN
20:00-21:30
  • MESZECSINKA
22:00-23:30
  • TRIBALI [MLT]
Magóra workshop tér
08:00-09:15
  • Dányi Viktória
09:45-12:15
  • Soma Mamagésa
15:15-16:30
  • Boda Zoltán
16:45-18:00
  • Kiss József Zsolt
Sound Healing
08:00-09:00
  • Karacs Ildikó
  • Thuróczy Róbert
09:30-11:00
  • BOLÉ [MEX]
11:20-13:00
  • SZERHANG Egyesület - Szeretet Hangjai
13:30-15:00
  • KAILASH Kokopelli [DEN]
15:30-17:00
  • Pepe Danza [URU]
17:15-18:30
  • HKM Trió
18:45-20:00
  • Krasznai Gíta
20:30-22:00
  • LAYANDA
22:15-00:15
  • Tantrikus Művész Film
Evertest mozgás sátor
07:00-08:30
  • Medvegy Gergely
09:00-10:30
  • Dobrotka Béla
11:00-12:15
  • Böcskey Csilla
13:30-15:00
  • Laurik Szilvia
15:30-17:00
  • Dudás Kata
17:30-19:00
  • Hargitai Réka
Tánc sátor
09:00-10:30
  • Vámos Veronika
10:45-12:15
  • Szőllősi Jenő
13:45-15:15
  • Ponce Paloma és Székely Bálint
15:30-17:00
  • Horváth Emőke
17:15-18:45
  • Gáspár László
  • Csontos Katalin
Szülők sátra
09:00-10:00
  • Erszény Krisztián
10:15-11:00
  • Cseke Szabolcs
11:30-12:30
  • Kecskés Karina
15:15-16:00
  • dr. Kerényi Kata
16:30-17:30
  • Szigeti Ildi
17:45-18:45
  • Csizek Zsuzsanna
  • Nováky Rita
Szex, szerelem, gyengédség
08:30-10:30
  • Csere Dóra
10:45-12:45
  • Benny Vervliet
13:00-15:00
  • Önismereti sátor Huszti Sándorral
15:15-17:15
  • Kékes Réka
Hangműhely
11:00-12:00
  • Didgeridoo workshop
13:30-15:00
  • Tabla workshop
15:00-16:30
  • Doromb workshop
16:30-18:00
  • Djembe workshop
Tudatos Táplálkozás Tere
09:00-10:00
  • Kassai Nóra Virág
10:30-11:30
  • Szakács Viktória
12:00-13:30
  • Kassai Nóra Virág
14:00-15:30
  • Ilkó Péter
16:00-17:15
  • dr. Major János
Önmegvalósítás
08:30-10:30
  • Michael Johannes a.d.F. Ugri
10:45-12:45
  • Czeffer Csilla
13:00-15:00
  • Nemes Hajnal
15:15-17:15
  • Szabó Gyula
17:30-19:30
  • Godó Gábor
Egész-ség
08:30-12:45
  • Benedek Rita
13:00-15:00
  • Antal Vali
15:15-17:15
  • Theo Huffman
17:30-18:30
  • Osváth Györgyi
Ősiség tere
08:30-10:30
  • Prakash
13:00-15:00
  • Nina Drecq
15:15-17:15
  • Mihályfi Márta
19:30-21:30
  • Regös
Elmélyülés
08:30-09:30
  • Preyer György
09:30-10:30
  • Nirmal Naam Singh
11:00-12:45
  • Városi Jógi: Virág és Magunam
13:00-15:00
  • Gyurkó Zsolt
15:15-17:15
  • Dobronay László
Csodacsiholó kézműves tér
08:30-12:45
  • Sipos Orsolya
14:00-18:00
  • Kovács Miklós
18:00-19:30
  • Kreatív Hobby
Férfiak Klubja
08:30-10:30
  • Keresztény Zoltán
10:45-12:45
  • Spek Lajos
13:00-15:00
  • Tücsi
15:15-17:15
  • Balogh Ottó
17:30-19:30
  • Bedő Imre
  • Joós István
Gyermekmegőrző
11:00-12:00
  • Cseke Szabolcs
15:00-16:00
  • Szigeti Ildi
16:00-17:00
  • dr. Kerényi Kata
Hangszergyár
09:00-12:00
  • Sakuhacsi (japán bambuszfuvola) műhely
12:00-14:00
  • V.A.S. tankdrum műhely
14:30-16:00
  • Handpan workshop
16:00-18:00
  • Cajonstudio
  • Cajón workshop
Vízszíntér
10:00-11:30
  • Rusznák Renáta
Hangteremtő
14:00-18:00
  • Akusztik Jam
Vasárnap
Evernessia színpad
05:30-06:45
  • Nirmal Naam Singh
07:00-08:00
  • Navnihal Kaur Bujáki Gabriella
08:00-09:15
  • SATYANANDA YOGA Kirtan Csoport
09:30-10:45
  • Dr. Angster Mária
12:30-14:00
  • Fodor Réka
Magóra workshop tér
09:30-10:45
  • Kriston Andrea
11:00-12:15
  • Lengyel Sándor
13:45-15:00
  • Dr. Angster Mária
Sound Healing
09:00-15:00
  • Tom Rietdorf
15:00-16:00
  • Tom Rietdorf
Evertest mozgás sátor
07:00-08:30
  • Vértessy Flóra
09:00-10:30
  • Kormos Éva
11:00-12:15
  • Gubán Dorka
Tánc sátor
10:00-11:30
  • Schlakker Angelika
11:45-13:15
  • Zelenák Fanni
Szülők sátra
09:00-10:30
  • Szilágyi Zsófia
11:00-12:30
  • Vida Ági
Szex, szerelem, gyengédség
10:45-12:45
  • Gácsi László
Tudatos Táplálkozás Tere
10:30-11:30
  • Stöhr Gréta
12:00-13:30
  • Lénárt Tamás
14:00-15:30
  • Lénárt Gitta
Önmegvalósítás
08:30-09:30
  • Diósy Kata
09:30-10:30
  • Kálmán Soós Éva
10:45-12:45
  • Márton Ibolya
13:00-14:00
  • Vida Ági
Egész-ség
08:30-10:30
  • Vági Zsolt
Ősiség tere
08:30-10:30
  • Julia Vitalis
13:00-15:00
  • Nina Drecq
Elmélyülés
08:30-09:30
  • Preyer György
13:00-15:00
  • Gyurkó Zsolt
Csodacsiholó kézműves tér
09:30-13:30
  • Tripolszky Sára
Férfiak Klubja
08:30-10:30
  • Egres Katinka
10:45-12:30
  • Haas György
  • Solymos Péter
Hangszergyár
09:00-12:00
  • Sakuhacsi (japán bambuszfuvola) műhely

Közreműködők

Jegyvásárlás

Programok